فهرست طبقات
یکشنبه, ۲۱ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۴۷ ۱۴۲
طبقه بندی: اخبار سازمان
چچ
2KLZitmK2YYg2YXYudin2LHZgdmHINiz2LHZvtix2LPYqiDYstmF2YrZhiDZiCDZhdiz2YPZhiDYtNmH2LHYr9in2LHZiiDZhdi02YfYryDYqNix2q/Ystin2LEg2LTYrw==

آیین معارفه سرپرست زمین و مسکن شهرداری مشهد برگزار شد

آیین تکریم مدیرعامل سابق و معارفه سرپرست جدید سازمان زمین و مسکن شهرداری مشهد با حضور جمعی از اعضای شورای اسلامی و مدیران شهری برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، "عباس یوسف‌زاده" در آیین تکریم خود که با حضور اعضای شورای اسلامی و جمعی از مدیران شهری برگزار شد، اظهار کرد: ۱۶ سال است که در مجموعه شهرداری توفیق خدمت داشته و همیشه همکاران خوبی داشته‌ام و به کمک آنان اتفاقات خوبی را رقم زده‌ایم، امیدوارم در مسیر جدید نیز دوستان خوبی پیدا کنم.

وی ادامه داد: یکی از موضوعاتی که درباره آن با شخص شهردار صحبت کردم حفظ تعامل با مدیریت شهری در سمت مدیرکل راه‌وشهرسازی خراسان رضوی است.

وی بیان کرد: در این سازمان نیروهای خوبی مشغول به‌کار هستند و از اقای شهرآبادی بابت قبول این مسئولیت تشکر می‌کنم. امیدوارم کارهایی که نتوانستیم انجام دهیم را ایشان انجام دهند.

در ادامه این جلسه "حمید شهرآبادی" سرپرست سازمان زمین و مسکن شهرداری مشهد، ضمن تبریک به "عباس یوسف زاده"، گفت: قرار گرفتن به عنوان جانشین شما کار سختی است اما به پشتوانه همکاران خوبی که در سازمان وجود دارد امیدوارم با همان شتاب و دقت نظر کارها را دنبال کنیم.

وی ادامه داد: از اقای مومنی و شهردار بابت اعتمادشان تشکر می‌کنم و امیدوارم انچه مورد رضایت خداوند است به جا اوریم.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.7549926439921
Qt: 1.7898852825165