فهرست طبقات
دوشنبه, ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۳:۱۳ ۱۳۲
طبقه بندی: فرهنگی و اجتماعی
چچ
2b7Zitin2YUg2KrYs9mE2YrYqiDZhdiv2YrYsSDYudin2YXZhCDYs9in2LLZhdin2YYg2KjZhyDZhdmG2KfYs9io2Kog2YHYsdinINix2LPZitiv2YYg2LTYqNmH2KfZiiDZgtiv2LE=

پیام تسلیت مدیر عامل سازمان به مناسبت فرا رسیدن شبهای قدر

پیام تسلیت مدیر عامل سازمان به مناسبت فرا رسیدن شبهای قدر

شب‌های قدر فرصتی است برای طلب مغفرت از خدایی که در این ماه مهمانش بوده‌ایم. چه زیباست که در این شب‌های عزیز، از یکدیگر طلب حلالیت کنیم از دوستان و آشنایان که شاید روزی، جایی، لحظه‌ای خاطرشان از ما رنجیده است، از کلامی که ما به زبان آورده‌ایم، از گفتار ما، از رفتار ما، از نیات ما و ... گاهی گفتن یک "التماس دعا" به یک دوستان می‌تواند او را واسطه کند برای طلب بخشش از گناهانی که مدت‌های زیادی است روی دوشمان سنگینی کرده است. کم کم به این شب‌های با برکت نزدیک می‌شویم بیاید برای نزدیک‌تر شدن به معبودمان دل هایمان را از کینه و کدورت پاک کنیم و با دلی به دور از بغض و کینه و کدورت به استقبال این شب‌های عزیز برویم .

پیام تسلیت مدیر عامل سازمان : شب‌های قدر فرصتی است برای طلب مغفرت از خدایی که در این ماه مهمانش بوده‌ایم. چه زیباست که در این شب‌های عزیز، از یکدیگر طلب حلالیت کنیم از دوستان و آشنایان که شاید روزی، جایی، لحظه‌ای خاطرشان از ما رنجیده است، از کلامی که ما به زبان آورده‌ایم، از گفتار ما، از رفتار ما، از نیات ما و ... گاهی گفتن یک "التماس دعا" به یک دوستان می‌تواند او را واسطه کند برای طلب بخشش از گناهانی که مدت‌های زیادی است روی دوشمان سنگینی کرده است. کم کم به این شب‌های با برکت نزدیک می‌شویم بیاید برای نزدیک‌تر شدن به معبودمان دل هایمان را از کینه و کدورت پاک کنیم و با دلی به دور از بغض و کینه و کدورت به استقبال این شب‌های عزیز برویم .

التماس دعا

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.7970660527547
Qt: 3.2598774433136