فهرست طبقات
شنبه, ۲۳ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۴۴ ۲۲۸
طبقه بندی:
  • اجتماعی
  • اخبار سازمان
چچ
2KfZhtis2KfZhSDZvtin2YrYtCDYs9mE2KfZhdiqINm+2LHYs9mG2YQg2LPYp9iy2YXYp9mGINiy2YXZitmGINmIINmF2LPZg9mGINio2Ycg2LXZiNix2Kog2LHZiNiy2KfZhtmH

تا اوایل اردیبهشت ماه جاری انجام پایش سلامت پرسنل سازمان زمین و مسکن به صورت روزانه انجام می شود

مهندس یوسف زاده مدیر عامل سازمان زمین و مسکن شهرداری مشهد با تاکید بر رویکرد پیشگیرانه از ابتلای به ویروس کرونا و انجام چکاپ سلامت گفت: یکی از اهداف اصلی سازمان در سال جدید، توجه بیشتر به سلامت جسمانی پرسنل است.

مهندس یوسف زاده مدیر عامل سازمان زمین و مسکن شهرداری مشهد با تاکید بر رویکرد پیشگیرانه از ابتلای به ویروس کرونا و انجام چکاپ سلامت گفت: یکی از اهداف اصلی سازمان در سال جدید، توجه بیشتر به سلامت جسمانی پرسنل است. ایشان با اشاره به برخی از اقدامت مهم پیشگیرانه شهرداری در شهر مشهد، چکاپ کارکنان این سازمان را که با همت کادر تخصصی پزشکی درمانگاه شهرداری به صورت روزانه انجام میگیرد را امری مهم برای حفظ سلامت کارکنان عنوان نمودند.
مدیر عامل سازمان زمین و مسکن، کارایی و تاثیر چکاپ را کم هزینه تر از درمان دانست و گفت: چکاپ سلامت همکاران، اقدامی برای پیشگیری است تا همکاران نسبت به شرایط جسمانی خود آگاهتر شوند. این چکاپ، در حال حاضر انجام کلیه معاینات شناسایی به صورت روزانه است که جهت جلوگیری از انتشار بیماری کوئید 19 یا همان کرونا ویروس، انجام می شود و در صورت تشخیص علایم اولیه برای تسریع در درمان اقدام گردد.
ایشان یاد آور شدند؛ بر اساس این سنجش روزانه، سطح اکسیژن خون شریانی( spo2) ، دمای بدن، پرسش های مرتبط و... انجام شده و موضوعات مرتبط با پیشگیری به همکاران یادآوری می گردد و این پایش تا اوایل اردیبهشت ماه جاری ادامه خواهد داشت.
 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.3632219632467
Qt: 1.1977601051331