فهرست طبقات
شنبه, ۲۳ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۳ ۱۹۹
طبقه بندی:
  • اجتماعی
  • اخبار سازمان
چچ
2KfZgtiv2KfZhdin2Kog2LPYp9iy2YXYp9mGINiy2YXZitmGINmIINmF2LPZg9mGINiv2LEg2KzZh9iqINm+2YrYtCDar9mK2LHZiiDZiCDZhdio2KfYsdiy2Ycg2KjYpyDZiNmK2LHZiNizINmD2LHZiNmG2Kc=

با کلیه امکانات لازم در راستای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا به دلیل اهمیت و حساسیت ویژه آن، تلاش خواهیم کرد.

اقدامات سازمان زمین و مسکن در جهت پیش گیری و مبارزه با ویروس کرونا

مدیر عامل سازمان زمین و مسکن شهرداری مشهد اظهار داشت: در این سازمان با کلیه امکانات لازم در راستای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا به دلیل اهمیت و حساسیت ویژه آن تلاش خواهیم کرد.
عباس یوسف زاده در این خصوص گفت: با توجه به دستورالعمل های ابلاغی شهرداری مشهد در مقابله با بیماری ویروسی اخیر و به منظور کنترل و پیشگری، ضمن نصب تراکتهای اطلاع رسانی راه‌های پیشگیری از ابتلا به کرونا ویروس در سطح سازمان، پاکسازی و ضدعفونی اتاقها و داخل آسانسورها به صورت مستمر انجام می شود.
وی با بیان اینکه بخش اداری سازمان مسئول پیگیری در ساختمان شده اند، گفت: نظافت و ضدعفونی سطوحی که در تماس مستمر کارکنان و شهروندان قرار دارد به صورت مستمر انجام می شود. همچنین تهیه و توزیع قند بسته بندی شده، تهیه مواد ضدعفونی کننده جهت شست و شوی دست، ضدعفونی نمودن کل ساختمان، تهیه دستکش و ماسک جهت استفاده نیروهای خدماتی، تهیه و نصب ضد عفونی کننده و دستمال کاغذی در آسانسور ها، تدوین برنامه دورکاری برای بیماران خاص و شیفت بندی حضور مطابق بخشنامه، تهیه تب سنج جهت کنترل دمای بدن همکاران، استفاده از اقلام یکبار مصرف در پذیراییهای روزانه و ... از سایر اقداماتی است که ویژه این موضوع پیش بینی و اجرا شده است.
در پایان ایشان خاطر نشان کردند: در همین راستا یک جلسه آموزشی و آگاهی بخشی به پرسنل در خصوص راه های پیشگیری از ویروس کرونا، چگونگی مواجهه با آن، استفاده از اقلام بهداشتی و مشخصات ویژه این ویروس تا کنون برگزار شده است.
 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.2688719431559
Qt: 2.4304645061493