فهرست طبقات
سه شنبه, ۲۴ دی ۱۳۹۸ ۱۴:۳۴ ۴۰۶
طبقه بندی: اخبار سازمان
چچ
2YXZh9mG2K/YsyDZitin2LPYsSDYtNmI2LHYp9io2Yog2KjZhyDYudmG2YjYp9mGINiz2LHZvtix2LPYqiDZhdi52KfZiNmG2Kog2KfZhdmE2KfZgw==

با ابلاغ جدید مدیر عامل سازمان زمین و مسکن شهرداری مشهد

مهندس یاسر شورابی به عنوان سرپرست معاونت املاک این سازمان معرفی شد.

با ابلاغ جدید مدیر عامل سازمان زمین و مسکن شهرداری مشهد، مهندس یاسر شورابی به عنوان سرپرست معاونت املاک این سازمان معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان زمین و مسکن؛ در ابتدای جلسه شورای مدیران این هفته سازمان، مهندس عباس یوسف زاده با قدردانی از خدمات کلیه همکاران، نگاه ویژه و تخصصی خود را به کلیه خدمات سازمانی مورد تاکید قراردادند و اضافه کردند که موفقیت تک تک همکاران در ادامه این مسیر مورد انتظار است.
مدیر عامل سازمان زمین و مسکن شهرداری مشهد ضمن اشاره به جلوگیری از فرآیند های طولانی و نتیجه بخش شدن خدمات در یک بازه مشخص افزود: کلیه همکاران این سازمان به مثابه دانه های تسبیح می باشند که در صورت کسب موفقیت کلیه همکاران بهره مند خواهند شد و در صورت عدم موفقیت همه متضرر می شوند.
ایشان افزودند؛ می بایست همه در این سازمان هم زمان و هم جهت حرکت کرده تا سازمان موثر تر از همیشه بوده و موفقیتهای بیشتری را کسب کند.
در ادامه مراسم، مدیران این سازمان با توجه به لزوم تغییرات مورد نیاز در چارت سازمانی در راستای ارائه خدمات بهتر، مطالبی را عنوان کرده و اقدام در جهت ایجاد جایگاه معاونت املاک در ساختار این سازمان و انتخاب شخصی امین از میان همکاران خود برای این پست را مورد تقدیر قراردادند.
در پایان این جلسه با اهداء ابلاغ جدید به مهندس شورابی، از خدمات ایشان به عنوان مدیر خرید و تملک طی سالهای گذشته تشکر شد. گفتنی است جناب شورابی، پیش از این در پستهای مختلف همچون: کارشناس حفاظت املاک- کارشناس مسئول اراضی و آمار- رئیس اداره اراضی و حفاظت املاک- مدیر هماهنگی امور مناطق، در این سازمان مشغول به خدمت بوده است.
 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 0.89148346583048
Qt: 0.48908042907715