فهرست طبقات
شنبه, ۰۷ دی ۱۳۹۸ ۱۳:۵۲ ۱۸۷
طبقه بندی:
  • اجتماعی
  • اخبار سازمان
چچ
2b7Ziti02LHZgdiqIDEwMCDYr9ix2LXYryDYp9is2LHYp9mKINm+2LHZiNqY2Ycg2YXYrdmF2K/ZitmHINio2Ycg2LnZhtmI2KfZhiDYp9mE2q/ZiNmKINiz2KfYrtiqINmF2YbYp9iz2Kg=

پیشرفت 100 درصد اجرای پروژه محمدیه به عنوان الگوی ساخت مناسب

مدیر عامل سازمان زمین و مسکن از انجام کلیه مراحل اجرای پروژه محمدیه خبر داد.

مدیر عامل سازمان زمین و مسکن شهرداری مشهد از انجام کلیه مراحل اجرای پروژه محمدیه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان زمین و مسکن، مدیرعامل این سازمان طی بازدید از پروژه محمدیه اعلام کرد: کار انجام شده در این پروژه به عنوان پایلوت در زیر ساخت های خدمات شهرداری ثبت گردیده است و همچنین سهم شهرداری در پروژه مشارکتی افراز گردیده است.
عباس یوسف زاده بیان کرد: در انجام این پروژه تعهدات سرمایه گذار در قرارداد مشارکتی لحاظ شده و به عنوان یک اولویت، برای کلیه واحدهای مسکونی پایان کار و سند رسمی صادر گردیده است.
وی با اشاره به نوع خدمت انجام شده ، در این خصوص بیان کرد: کلیه مالکان سهم خود را با توجه به پایان کارطبق مفاد صلحنامه تحویل گرفتند و پیمانکار در این پروژه توانسته تعهدات خود را به موقع تحویل دهد.
ایشان اضافه کرد؛ این پروژه که در حاشیه شهر مشهد و در مناطق کم‌برخوردار ایجاد شده است به عنوان یکی از پروژه های پایلوت اجرای الگوی ساخت مناسب در مناطق کم برخوردار می باشد که23 واحد از ۱۳۲ واحد آن عنوان سهم شهرداری می باشد ضمن اینکه اجرای سرانه‌های خدماتی در آن قبلاً ایجاد شده و در حال بهره برداری می باشد.
ایشان در خصوص مشخصات دیگر این پروژه اضافه کرد: آپارتمان های ایجاد شده در ۴ بلوک، ۳ طبقه و دارای پارکینگ مسقف و روباز می باشند. که در محدوده منطقه سه شهرداری مشهد در زمینی با مساحت 6 هزار و 575 متر مربع و زیر بنای 13 هزار 150 متر مربع بوده و در راستای ساخت مسکن مناسب، بهینه و الگوسازی آن در مناطق حاشیه شهر مشهد طی سالهای گذشته این پروژه های عمرانی در دستور کار سازمان قرار گرفته و اکنون پروژه مذکور با 100 درصد پیشرفت فیزیکی به اتمام رسیده است.
 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.4683198928833
Qt: 1.3011150360107