فهرست طبقات
سه شنبه, ۲۶ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۰۳ ۱۸۵
طبقه بندی: اخبار سازمان
چچ
2YXYudix2YHZiiDZhdiz2KbZiNmEINix2YjYp9io2Lcg2LnZhdmI2YXZiiDYs9in2LLZhdin2YY=

با تایید مشاور شهردار و مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری مشهد

مسئول جدید روابط عمومی سازمان زمین و مسکن شهرداری مشهد معرفی شد

با تایید مشاور شهردار و مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری مشهد، محمد توانا کرمانی به عنوان مسئول جدید روابط عمومی سازمان زمین و مسکن شهرداری مشهد معرفی شد.
مدیرعامل سازمان زمین و مسکن با توجه به لزوم جایگاه و ساختار روابط عمومی، به عنوان یک بخش مهم در سازمان ها در این رابطه گفت: درصدد تقویت جایگاه روابط عمومی سازمان به عنوان چشم وگوش سازمان بلکه یک بازوی قوی هستیم و همچنین چابک سازی و کیفی سازی خدمات در این حوزه را خواستاریم.
وی با تقدیر از خدمات انجام شده عنوان داشت: لازم است اطلاع رسانی و اطلاع یابی با سرعت بیشتری انجام شود و فعالیتهای رسانه ای با جدیت بیشتری پیگیری گردد.
یوسف‌زاده با اشاره به سوابق کاری توانا و آشنایی وی با کار در حوزه روابط عمومی و همچنین شناخت وی از سازمان زمین و مسکن، انجام خدمات روابط عمومی در این حوزه را کاری سخت و مهم ارزیابی کرد و افزود تجربه و علم کار روابط عمومی می تواند کمک کننده کلیه فعالیت های مرتبط در این حوزه باشد.
ایشان افزود: اعتماد سازی برای ارباب رجوع، پیگیری ملاقات های عمومی، انجام کلیه خدمات اطلاع رسانی و اطلاع یابی، به روز رسانی سایت سازمان و انجام خدمات رسانه ای، جزء مهمی از خدمات سازمانی جناب آقای توانا می باشد که مورد انتظار ما هم هست.
لازم به ذکر است، توانا قبل از این در پستهای مختلف همچون: رئیس دفتر نظارت و ارزشیابی سازمان فرهنگی و تفریحی، رئیس اداره امور اداری سازمان فرهنگی و تفریحی ، مسئول آموزش سازمان زمین و مسکن و مسئول دفتر مدیرعامل و کارشناس املاک این سازمان فعالیت داشته است.
 

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.9688340822856
Qt: 2.0399930477142