فهرست طبقات
یکشنبه, ۱۰ آذر ۱۳۹۸ ۰۷:۳۷ ۸۳۴
طبقه بندی: اخبار سازمان
چچ
2KfYrtio2KfYsSDYs9in2LLZhdin2YY=

برگزاری آئین تودیع و معارفه مدیران حراست سازمان زمین و مسکن

مراسم تکریم و معارفه مسئول حراست سازمان زمین و مسکن شهرداری با حضور مدیرکل حراست شهرداری مشهد، مدیر عامل سازمان و جمعی از مدیران حوزه مربوطه برگزار گردید.

آئین تودیع و معارفه مسئول حراست سازمان زمین و مسکن شهرداری با حضور مدیرکل حراست شهرداری مشهد، مدیر عامل و جمعی از مسئولان این سازمان برگزار شد.
در ابتدای این مراسم یوسف زاده مدیر عامل سازمان، در سخنان کوتاهی با قدردانی از تلاشهای «حجت اعلمی »مدیر پیشین حراست این سازمان، نگاه ویژه ایشان را به عنوان یک پشتیبان و حامی مورد تقدیر قراردادند و با آرزوی توفیق روز افزون برای ایشان در سمت جدید، تاکید داشت رسالت کلیه دستگاههای نظارتی در شهرداری نیز کسب رضایتمندی مردم است و از این پس نیز تعامل با این مجموعه بیشتر خواهد شد.
در ادامه این مراسم «نعمتی» مدیرکل حراست شهرداری مشهد به نقش خطیر و حساس سازمان زمین و مسکن اشاره کرد و گفت: همکاران در این سازمان کار حساس و سختی را قبول کرده اند و خوشبختانه تا کنون کمترین آسیب را در این سازمان شاهد بودیم. ایشان هم با تقدیر از زحمات جناب اعلمی و رویکرد حمایتی ایشان، با معرفی جناب «مشکانی» به عنوان یار قدیمی این سازمان، ایشان را فردی پرتلاش معرفی کردند.
وی افزود؛ همیشه پیشگیری در دستگاههای نظارتی اولویت بیشتری داشته و 70 درصد از کار می باشد که از اهم اقدامات آن، ارتباط نزدیک و تنگاتنگ با همکاران محترم می باشد و همچنین گاهی با کوچکترین سهل انگاری، خسارات و ضربات سنگینی به بدنه این نهاد خدمتگذار مردم (شهرداری) وارد می شود.
در پایان این مراسم ضمن اهداء لوح تقدیر و قدردانی از زحمات «حجت اعلمی»، «سید حسن مشکانی» که پیش از این مسئول حراست سازمان بازآفرینی فضاهای شهری بوده، به عنوان مدیر جدید حراست سازمان زمین و مسکن معرفی شد. گفتنی است حجت اعلمی نیز در سمت جدید به عنوان معاون اداره کل حراست شهرداری مشهد مشغول به خدمت می باشد.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.5650847752889
Qt: 2.9493353366852