فهرست طبقات
شنبه, ۰۷ مرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۴۷ ۴۴۰
طبقه بندی: اخبار سازمان
چچ
2KfYrtio2KfYsSDYs9in2LLZhdin2YY=

اخذ گزارش مقبول حسابرسی سازمان زمین و مسکن شهرداری مشهد برای هفتمین سال متوالی

اخذ گزارش مقبول حسابرسی برای هفتمین سال متوالی را نشان از شایستگی و همت والای کارکنان سازمان زمین و مسکن شهرداری مشهد

مدیر عامل سازمان زمین و مسکن شهرداری مشهد اخذ گزارش مقبول حسابرسی برای هفتمین سال متوالی را نشان از شایستگی و همت والای کارکنان سازمان دانست.
به گزارش روابط عمومی این سازمان، حسین جنگی در این رابطه گفت: پس از بررسی اسناد موجود در سازمان توسط تیم کارشناسی و مجرب حسابرسی اعزامی از سوی شورای اسلامی شهر مشهد و بیان توصیه های مدیریتی، این سازمان موفق به اخذ نتیجه مقبول برای هفتمین سال متوالی گردید.
وی با تاکید بر رعایت کلیه اصول واستانداردهای حسابداری در تهیه صورت های مالی و انطباق با فرآیندها، وجود انضباط و شفافیت در حساب ها در قالب یک سازمان مالی منسجم از مهمترین شاخصه های این ارزیابی بوده است که پس از بررسی های دقیق و تیز بینانه حسابرس مستقل و تایید رعایت این فاکتور ها در عملکرد مالی سازمان، نتیجه فوق برای این سازمان حاصل شد.
حسین جنگی  تاکید کرد: با توجه به حجم و تراکنش بالای مالی و همچنین سایر دشواری های منحصر به کار مالی در حوزه املاک و دارایی ها که مستلزم وجود یک حسابداری دقیق و بسیار حساس می باشد، این مهم، موضوع حائز اهمیت در این سازمان نیز می باشد و همچنین افزود: کسب این نتیجه حاصل تلاش همکاران ما در مجموعه مدیریت امور مالی بوده که شایسته تقدیر و تشکر است.
وی در پایان تاکید کرد: امید است این نشان شایستگی در سال های آتی با جدیت دنبال شود و شاهد تکرار مجدد این رتبه ها در آینده نیز باشیم.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.1241806348165
Qt: 2.2616255283356