فهرست طبقات
دوشنبه, ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۱۲ ۴۶۲
طبقه بندی: اخبار سازمان
چچ
2KfYrtio2KfYsSDYs9in2LLZhdin2YY=

برگزاری سومین جلسه کمیته تعالی سازمان زمین و مسکن شهرداری مشهد

همزمان با سالروز ولادت امام حسن مجتبی (ع) سومین جلسه کمیته تعالی سازمان زمین و مسکن شهرداری مشهد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی سازمان زمین و مسکن شهرداری مشهد، همزمان با سالروز ولادت امام حسن مجتبی (ع) سومین جلسه کمیته تعالی سازمان زمین و مسکن شهرداری مشهد با دستور کار اجرای تکالیف شورای سازمان برگزار شد.
مهندس جنگی مدیر عامل سازمان زمین و مسکن در ابتدای این جلسه، با تبریک این روز نسبت به ارائه گزارش به موقع از اقدامات و فعالیتهای سال 95 تاکید کرد.
ایشان با اشاره به تکالیف سازمان در بندهای گزارش حسابرسی دوره گذشته، افزود: پیگیری برخی از مطالبات سازمان در حسابهای سنواتی و همچنین تهیه صورتجلسات رفع اختلاف با سازمانها و مناطق در تامین و تخصیص اعتبارات جزء اولویتهای مهم این سازمان می باشد.
وی در خصوص اقدامات حقوقی برای برخی از مطالبات اضافه کرد: برخی از مطالبات سازمان که تاکنون اقدام موثری بابت تسویه آن انجام نشده است نیاز به پیگیری حقوقی داشته تا رفع مغایرت از حسابهای سازمان انجام شود.
گفتنی است در سومین جلسه کمیته تعالی سازمان زمین و مسکن شهرداری مشهد که با حضور مدیران این سازمان برگزار شد برخی از موضوعات مانند: تسریع در عقد صلح نامه های غیر نقد، تهیه گزارشات جدید از عملکرد، تهیه صورتجلسات و صورت وضعیتهای لازم، موضوع اصلاح سند، تملک مسیرکمربند جنوبی، کلاسهای تابستانه فرزندان همکاران و ... مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 0.90938806533813
Qt: 0.50250196456909