فهرست طبقات
دوشنبه, ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ ۰۷:۲۵ ۱۷۷
طبقه بندی: اجتماعی
چچ
2KfYrtio2KfYsSDYs9in2LLZhdin2YY=

پیام نوروزی مدیرعامل سازمان زمین و مسکن شهرداری مشهد

مدیرعامل سازمان زمین و مسکن شهرداری مشهد آغاز سال جدید با عنوان اقتصاد مقاومتی: تولید و اشتغال را شروعی دوباره با توان و عزمی قوی عنوان کرد.

به لطف پروردگار منان و آفریننده همه زیبایی های خلقت، بهاری دیگر از راه رسید و برای همه مردم ایران نوید شکوفایی و تلاش در عرصه های مختلف زندگی را به ارمغان آورد. خداوند را شاکریم که سالی که گذشت با تمام فراز و نشیب هایی که داشت، سالی پرخیر و برکت و همراه با پیروزی و بهروزی برای ملت عزیز و ولایتمدار ایران بود. ملتی که با رهبری عالمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی و نگاه مثبت و امیدبخشی که به آینده پرافتخار ایران در همه صحنه های علمی و عملی داشت، در آزمون های گوناگونی که پشت سر گذاشت، مثل همیشه سربلند بیرون آمدند.
آغاز سال جدید و شروع دوباره طراوت بهاری، سرسبزی و شادابی را با تحول و نوزایی طبیعت را به همراه دارد تا یادآور نشانه و آیات الهی باشد. در آستانه نوروز و بهار تازه، درکارنامه تلاش‌های مجدانه همکاران سازمان زمین و مسکن شهرداری مشهد در سال گذشته ستاره هایی از رنگ تلاش ثبت شد که توانستیم یک سال دیگر قدر ومنزلت در کنار هم بودن را به تجربه بیاموزیم و همراه ، همدل و هم‌فکر، خدمات شایسته ای را به مردم در سال گذشته با عنایت پروردگار ارائه نماییم، دستیابی به این موفقیت‌ها، موید تلاش مثمرثمر مجموعه‌ای سخت کوش ، مسئولیت پذیر و کارآمد در شهرداری مشهد بود، تا در جهت اهداف عالیه مدیریت بر مقوله زمین گام برداشته شود.
قطعاً همه این موفقیت ها مرهون لطف خداوند بزرگ و عنایات حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا(ع) و در سایه رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب در سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل بوده است. امید است با همت همکاران عزیز سازمان زمین و مسکن شهرداری مشهد در سال جدید به عنوان سال اقتصاد مقاومتی: تولید- اشتغال با توان و عزمی قوی در این مسیر گام برداشته و مأجور باشند.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.4387480417887
Qt: 2.7825610637665