یکشنبه, ۰۲ آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۳۳ ۲۶۲
طبقه بندی:
  • پیامها و اطلاعیه ها
  • اخبار سازمان
چچ
2KjYs9mK2Kwg2YrYudmG2Yog2K3Zhdin2YrYqiDYp9iyINii2LHZhdin2YYg2YfYp9mKINin2YbZgtmE2KfYqA==

مدیرعامل سازمان زمین و مسکن شهرداری مشهد:

بسیج یعنی حمایت از آرمان های انقلاب

مرتضی حقیقی، طی پیامی هفته بسیج را به عموم ملت شریف ایران تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی سازمان زمین و مسکن شهرداری مشهد، مرتضی حقیقی طی پیامی آغاز هفته بسیج را تبریک گفت.

متن پیام مدیر عامل سازمان زمین و مسکن شهرداری مشهد به مناسبت آغاز هفته بسیج:

اینکه بنیان گذار انقلاب اسلامی ایران عزیزمان حضرت امام خمینی(ره) بسیج را مدرسه عشق معرفی می نمایند، خود موید این مهم است که بسیج در قلب اتقلاب چه جایگاه عزیم و والایی دارد.

سالروز فرمان تاریخی رهبر کبیر و بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران مبنی بر تشکیل بسیج (ارتش 20 میلیونی) در ۴ ‌آذرماه سال ۱۳۵۸ که زمینه ساز تشکیل سازمان مردمی و پرافتخار و حماسه‌ساز در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گردید، همواره یادآور رشادت ها و از خود گذشتگی های این تاسیس مردمی در قلب ایران عزیزمان است.

قطع و به یقین از خاطر هیچکس محو نخواهد گردید و در گوش تاریخ تا ابد این فریاد باقی خواهد ماند که چگونه جوانان بی ادعای این مرز و بوم با دست های خالی در 8 سال دفاع مقدس از میهن اسلامیشان دفاع نمودند و دست ایادی استکبار را تا بی نهایت از این خاک پاک کوتاه نمودند.
  بسیج این شجره طیبه تا به امروز با جوانان برومندش پله‌های پرافتخار علم و فن‌آوری را در تمامی عرصه‌ها به ویژه فناوری صلح آمیز هسته ای، طی نموده است. حتی اگر برای رسیدن به اهداف عالیه این نظام ولایت مدار از بزرگترین موهبت خویش که همانا جان شیرین است، دست بکشد،
احساس مسئولیت و تعهد در برابر انقلاب مهمترین و بارزترین ویژگی بسیج است و بسیجیان به بهترین نحو وحدت و همدلی مردم ایران در دفاع از میهن اسلامی را به ظهور رسانده‌اند. بسیج مظهر اتحاد و انسجام ملی ایرانیان است و این مفهوم در کلام مقام معظم رهبری نیز به زیبایی متجلی شده است:
"بسیج در حقیقت، مظهر یک وحدت مقدّس، میان افراد ملت است. همه میدانهایی که بسیج در آن حضور پیدا کرده است، میدانهای ملی است؛ میدانهای مربوط به همت ملت - مثل میدان دفاع مقدّس، میدان سازندگی و خدمات عمومی است. هیچ‌وقت کشور، از یک مجموعه عظیمی که از بهترین فرزندان کشور و با این خصوصیات تشکیل شده است، بی‌نیاز نیست."
حماسه آفرینی‌ها و فداکاری‌های بسیج تنها محدود به دوران دفاع مقدس نبود و در تمام دوران حیات پر برکت انقلاب اسلامی حضور این نهاد ارزشمند مردمی مشهود است.
اینجانب هفته بسیج و سالروز تاسیس این نهاد مقدس را به تمامی بسیجیان دریادل بویژه بسیجیان مخلص شهرداری مشهد تبریک میگویم و برای همه این عزیزان آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.

 و من ا... توفیق

مرتضی حقیقی

مدیرعامل سازمان زمین ومسکن شهرداری مشهد

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.9199040730794
Qt: 2.0115220546722