فهرست طبقات
دوشنبه, ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۳۵ ۱۲۴۰
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
2LHYp9mHINin2YbYr9in2LLZiiDYqtin2YTYp9ixINmF2KjYp9iv2YTYp9iqINin2YXZhNin2YMg2Ygg2YXYs9iq2LrZhNin2Kog2K/YsSDZhdi02YfYryA=

تالار مبادلات املاک و مستغلات در مشهد در مشهد راه اندازی شد

با محوریت سازمان زمین و مسکن مدیریت زمین در مشهد و ساماندهی مبادلات ملکی، تالار مبادلات زمین و مسکن طراحی شد.

مدیرعامل سازمان زمین و مسکن شهرداری مشهد گفت : تالار مبادلات املاک و مستغلات اردیبهشت ماه سال جاری از سوی شهرداری مشهد به بهره برداری می رسد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد ، مرتضی حقیقی با اعلام این خبر افزود : با توجه به تاسیس سازمان زمین و مسکن در شهرداری مشهد برای اولین بار در کشور با هدف مدیریت زمین در مشهد و ساماندهی مبادلات ملکی ، تالار مبادلات زمین و مسکن طراحی شد.
وی افزود : راه اندازی این تالار جزء تکالیفی است که شورای اسلامی شهر مشهد بر عهده ما قرار داده است تا بتوانیم با راه اندازی این سامانه نقش موثری در شفاف سازی معاملات املاک و مستغلات در مشهد ایفا کنیم.
وی تصریح کرد : طراحی های لازم برای راه اندازی تالار مبادلات املاک و مستغلات در مشهد به انجام رسیده است و با برنامه ریزی های انجام شده امیدواریم این تالار تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری به بهره برداری برسد.

 وی در پایان اظهار داشت : سالم سازی معاملات سطح شهر یکی از اهداف ماست اما این بدان معنا نیست که بنگاه های املاک نقش خود را از دست بدهند و ما در کار آنها دخالت داشته باشیم  بلکه ما خدماتی را در این تالار به آنها ارائه می دهیم تا بتوانیم فعالیتی مورد رضایت مردم را به انجام برسانیم.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.7949698766073
Qt: 1.8352780342102