سازمان زمین و مسکن
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر : روابط عمومی سازمان زمین و مسکن
   تعداد بازدید: 255
   کد: 125633
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۲/۱۲

   معرفی مشاور جوان سازمان زمین و مسکن شهرداری مشهد

   مراسم معارفه مشاور جوان سازمان زمین و مسکن شهرداری مشهد با حضور مدیر عامل و مدیر گروه مشاوران جوان شهرداری برگزار شد
   اخبار سازمان

    مراسم معارفه مشاور جوان سازمان زمین و مسکن شهرداری مشهد با حضور مدیر عامل و مدیر گروه مشاوران جوان شهرداری برگزار شد.

         مدیرعامل سازمان زمین و مسکن شهرداری مشهد در مراسم معارفه مشاور جوان این سازمان، بهره‌مندی از نیروی کار جوان را عاملی برای کسب موفقیت‌های بیشتر دانست و به بخشی از فعالیتهای سازمان اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه فعالیتهای سازمان به صورت تخصصی و زیر بنایی انجام می گردد استفاده از مشاورین میتواند در راستای رسیدن به اهداف بلند مدت موثر باشد.
        مهندس جنگی صیانت و توجه به اراضی محدوده و حریم شهر را یکی از موضوعات مهم عنوان کرد و افزود؛ از اقدامات شاخص سازمان شناسنامه دار نمودن  پهنه های بایر در محدوده شهر بوده که در تلاش هستیم با مذاکره با مالکین این پلاکها، نسبت به اخذ مزایای ورود به محدوده اقدام نماییم.
          وی یکی از دلایل تفکیک و ساخت و سازهای غیر مجاز در حاشیه شهرها را ناشی از عدم توجه به پهنه های بایر دانست و خاطر نشان کرد؛ تا کنون 81 پهنه با مساحت 2073 هکتار شناسایی و پیگیری های لازم در این خصوص در حال انجام می باشد.
          مهندس جنگی به سایر اقدامات شهرداری در حوزه تملکات و بازگشایی ها اشاره کرد و افزود: با توجه به اینکه همه ساله بخشی از اعتبارات شهرداری صرف تملک املاک در مسیر طرحهای شهری می شود، چنانچه این اقدامات و توافقات در پهنه های بزرگ حاشیه شهرها صورت پذیرد در آینده از بسیاری از هزینه ها جلوگیری خواهد شد.
         در ادامه این مراسم، هادی قاسم‌پور، مشاور شهردار و رییس گروه مشاوران جوان شهرداری مشهد نیز اظهار کرد: امید می‌رود که اعضای گروه مشاوران جوان بتوانند با رصدها و تحلیل‌های کاربردی سازمان زمین و مسکن را یاری دهند.
      این مقام مسوول یکی از اهداف گروه مشاوران جوان را تربیت نیروی انسانی کارآمد و متعهد دانست و خاطرنشان کرد: تربیت نیروی انسانی کارآمد و متعهد، یکی از اهداف گروه مشاوران جوان است. با توجه به آنکه سطح تحصیلات در کشور افزایش یافته، به همین سبب شهرداری و مجموعه‌های آن نیز باید از نیروی انسانی متخصص برخوردار باشند.
        مشاور شهردار مشهد در امور جوانان تاکید کرد: اعضای گروه مشاوران جوان بازدیدهایی را از محلات حاشیه شهر داشته‌اند که مورد تحسین مسوولان قرار گرفت. اعضای این گروه توانستند با تبدیل‌سازی گفتمان ملی حاشیه شهر مشهد نقش موثری را در آسیب‌شناسی و مدیریت اراضی آن ایفا کنند.

   به گزارش روابط عمومی سازمان زمین و مسکن، در پایان این مراسم با اهدای حکمی مشترک، مسعود مصطفایی به عنوان مشاور جوان این سازمان معرفی گردید.


   تعداد بازدید: 255
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   0 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • لینک های مرتبط
  سیستم جامع نظام پیشنهادات
  سامانه آموزش فراگیران جام
  معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری شهرداری مشهد
  پرتال خدمت شهرداری مشهد
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 702,838
  تعداد بازدید امروز : 165
  تعداد بازدید دیروز : 251
  آخرین به روزرسانی : 1397/04/12 11:23
 • ارتباط با ما
  آدرس :

  مشهد-میدان راهنمایی-سازمان زمین و مسکن

  تلفن :051-37656910
  فاکس :051-37654550
  رایانامه :zamin_maskan@mashhad.ir
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان زمین و مسکن انجام میگردد
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد