4°C 
 • جمعه،08 اردیبهشت 1396
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی سازمان زمین و مسکن شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 76
    کد: 116717
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۱۰/۱۹

    برگزاری دومین جلسه شورای سازمان زمین و مسکن شهرداری

    برگزاری جلسه شورای سازمان زمین و مسکن شهرداری با حضور شهردار محترم مشهد و اعضای هیات مدیره سازمان
    اخبار سازمان

    دومین جلسه شورای سازمان زمین و مسکن شهرداری در سال جاری با حضور سید صولت مرتضوی شهردار مشهد و اعضای هیات مدیره سازمان در سالن شهدای شهرداری برگزار شد. در این جلسه مهندس جنگی سرپرست سازمان زمین و مسکن گزارشی از عملکرد سازمان در سال جاری در حوزه تملک، استحصال و سایر اقدامات انجام شده ارائه نمودند.
    برخی از رئوس و عناوین دستور کارها در این جلسه شامل: بررسی و تصویب اصلاح و متمم بودجه سال 1395- بررسی و تصویب لایحه بودجه پیشنهادی سال 1396 – گزارش عملکرد شش ماهه انجام شده در سازمان- استماع گزارش میان دوره ای حسابرسی و اقدامات انجام شده در خصوص تکالیف مشخص شده در دوره قبل برای سازمان زمین و مسکن، بودند.
    معاون اقتصادی و رئیس هیات مدیره سازمان زمین و مسکن در این جلسه گفت: تا کنون زحمات زیادی در سازمان کشیده شده که قابل تقدیر است و اقدامات شاخص و بارزی در حوزه های تملک، استحصال و ... انجام گردیده است. همچنین ایشان با بیان تقدیر از زحمات همکاران این سازمان توجه به موضوع تملکهای غیر نقد را مهم ارزیابی کردند. مهندس مزجی همچنین موضوع ثبت کلیه املاک معوض را در سامانه تالار مبادلات املاک و مستغلات در راستای شفاف سازی فعالیتها به عنوان یک اقدام مهم در شهرداری عنوان کرد که قابلیتهای و بازخوردهای مناسبی را درپی خواهد داشت.
    در پایان این جلسه شهردار مشهد نیز قابل قبول بودن گزارش ها را مورد تقدیر قرار داده و از این بابت از زحمات پرسنل سازمان تشکر کردند.

    تعداد بازدید: 76
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر

طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان زمین و مسکن شهرداری مشهد انجام میگردد .